Свої матчі в усі часи команда київського військового округу (гарнізону) проводила на спортивному майданчику, який існував ще до революції 1917 року біля Кадетського корпусу (в радянські часи – штаб Київського військового округу (КВО), нині – Міністерство оборони України).
Вхід на стадіон КВО в перші післявоєнні роки.
У 1960-х рр., на місці старого майданчику, на Повітрофлотському проспекті був побудований стадіон Київського військового округу (КВО), який став домашньою ареною армійців аж до 2002 р.
Стадіон СКА приймає Спартакіаду у 1970-х рр.
За свою понад 50-річну історію головна армійська спортивна арена пам’ятає чимало яскравих футбольних баталій. На смарагдовому газоні колись затишного стадіону проводили змагання на першість України з футболу, стадіон приймав матчі команди СКА у першій та другій радянській лізі. У часи незалежності України на ньому грав футбольний клуб ЦСКА.
1990-ті роки. Поряд виходять з поля молоді "армієць" Сергій Закарлюка та "динамівець" Андрій Шевченко - гравці юнацької збірної України, після матчу проти Вірменії на київському стадіоні ЦСКА.
Ще на початку 2000-х, коли поле стадіону підтримувалося в доброму стані, тут грали юнацькі збірні з футболу, тренувалася «молодіжка» Павла Яковенко.
Стадіон ЦСКА.
Стадіон ЦСКА - один з не багатьох стадіонів, що має особливу атмосферу. На жаль, славетні часи цієї споруди вже в минулому. Зараз цей стадіон продовжує носити назву стадіону Центрального Спортивного Клубу Армії, хоча й знаходиться в занедбаному стані й кияни давно на ньому не бачили жодного матчу.
З плином часу інфраструктура спорткомплексу (стадіон ЦСКА - це частина спорткомплексу ЦСК ЗСУ, де розташовані два запасних футбольних поля, басейн, атлетичні, ігрові та тренажерні зали) стала непридатною для змагань, а стадіон, який знаходиться недалеко центрального залізничного вокзалу, зруйнувався і більше не може приймати матчі високого рівня.
Ще у часи Януковича Міноборони підготувало проект реконструкції ЦСКА, проте до реалізації планів справа так і не дійшла. Останні кілька років розмови про відродження стадіону стали підійматися частіше. Нажаль, коли саме, і чи буде взагалі, розпочато реконструкцію остаточно невідомо.
Проте з впевненістю можна сказати, що реконструкція назріла вже давно. І сьогодні українська армія, престиж якої постійно зростає, заслуговує на сучасний спортивний комплекс з футбольним полем. На якому, між іншим, вона зможе потім заробляти.
Затверджений Міністерством Оборони проект реконструкції стадіону.