ЦСКА Київ
ЦСКА Київ

Допомогти клубу

 

Просимо всіх, хто має можливість, надати допомогу та підтримку ЦСКА Київ!

Зробити внесок

 Patreon

 Just Giving

betterplace.me

 PayPal
Адреса: donate@cska.in.ua

 

Шановні меценати, представники бізнесу!

Розглядаючи можливість фінансування або інвестування в спорт, просимо звернути увагу на наше звернення. ЦСКА Київ - це великий спортивний бренд. Футбольний клуб ЦСКА - це історична спадщина, вагомі спортивні досягнення та активна підтримка вболівальників. Ваша допомога в будь-якій формі чи обсязі, актуальна для нашого клубу як ніколи!

Шановні політики, представники органів влади!

На сьогоднішній день спорт в Україні як ніколи вимагає підтримки на державному рівні. Відродження ЦСКА - це можливість відродити участь Держави у реалізації політики розвитку спорту, популяризації здорового способу життя, формування позитивного іміджу міста Києва, України та її Збройних Сил.

Шановні представники футбольних колективів!

Запрошуємо вас об'єднати зусилля з нашою організацією задля професійного зростання, високих спортивних досягнень та спільного розвитку наших колективів. Ми відкриті до діалогу та якісної співпраці, разом ми досягнемо більшого!

Шановні представники ЗМІ!

Сьогодні настав непростий час для всіх нас - ініціативної групи, уболівальників, ветеранів клубу та всіх, кому не байдужа доля нашої команди. Просимо вас посприяти у висвітленні сучасного стану справ футбольного клубу ЦСКА Київ та ініціативах його відродження. Для нас дуже важливо привернути увагу до існуючої проблеми, достукатися до сердець меценатів, потенційних інвесторів. Ваша увага та сіпвпраця у медіа-просторі, дуже важливі для нас!

 

 

Відродимо ЦСКА Київ разом!  

...

Зворотній зв'язок