Фонд підтримки

Допоможіть ЦСКА повернутись у великий футбол!

Зробіть Ваш внесок на підртимку:
PayPalАдреса для переказу PayPal: DONATE@CSKA.IN.UA

 

 

Шановні меценати, представники бізнесу!

Футбольний клуб ЦСКА Київ — відомий спортивний бренд, одна з найвпізнаваніших футбольних команд української столиці. Київський ЦСКА має велику футбольну історію та входив до когорти найсильніших футбольних клубів України. Наш клуб має велику аудиторію шанувальників та активну підтримку фанів на стадіонах. У 2021 році ми відкрили нову сторінку в історії клубу та розпочали нове сходження у великому футболі. За цей час київський ЦСКА заявив про себе в регіональних змаганнях та міжсезонних турнірах і прагне повернутися до футбольних змагань найвищого рівня, чого неможливо досягти без спонсорської підтримки. Футбольне спонсорство є вигідною іміджевою інвестицією, високо цінується в суспільстві та є відмінним рекламним ринком для просування товарів чи послуг. Запрошуємо вас до співпраці!

Шановні політики, представники органів влади!

Сьогодні спорт в Україні як ніколи вимагає підтримки на державному рівні. Допомога київському ЦСКА, який має сталий історично сформований імідж головного представника українського армійського спорту — це можливість дієвої реалізації політики з підтримки та розвитку спорту, як на місцевому рівні, що сприятиме формуванню позитивного іміджу міста Києва, так і на загальнодержавному, що відображатиме небайдужість та участь Держави у зростанні спортивного іміджу України та її Збройних Сил. Звертаємось до вас та просимо не лишатись осторонь та посприяти відродженню футбольного клубу, який за час свого існування став вагомим національним надбанням!

Шановні представники футбольних колективів!

Ми розуміємо що у кожного є власне бачення та амбіції у футболі, то чому б замість конкурувати між собою не допомогти один одному в досягненні намічених цілей? В сучасному футболі можна віднайти чимало прикладів успішного поєднання колективів. Пригадаймо досвід “ЦСКА-Борисфен”, який своїм дебютом у Вищій Лізі зробив справжній фурор та золотими літерами вписав своє ім'я в історію українського футболу! Пропонуємо все обговорити і працювати разом задля професійного зростання та високих досягнень. Ми відкриті до діалогу та співпраці, разом ми можемо досягти більшого!

Шановні представники ЗМІ!

Сьогодні непростий час для всіх нас — ініціативної групи, уболівальників, ветеранів клубу та всіх кому не байдужа доля нашої команди. Просимо вас посприяти в інформуванні суспільства стосовно сучасного стану справ футбольного клубу ЦСКА Київ та ініціативах його відродження. Для нас дуже важливо привернути увагу до існуючої проблеми, достукатися до сердець меценатів, потенційних інвесторів. Ваша увага та сіпвпраця у медіа-просторі дуже важливі для нас!

 

 

Відродимо ЦСКА Київ разом!  

...

Зворотній зв'язок