Попри втрату професійного статусу, ЦСКА й досі має значний актив вірних уболівальників. Вболівальники ЦСКА - 12-й гравець команди, будь то матч у Києві або в будь-якому віддаленому місті України, будь то гра внутрішнього чемпіонату у другій лізі або матч європейського кубка.
До 1995 року київський ЦСКА (за радянських часів - СКА) виступав у нижчих лігах професійних змагань та історично мав найбільшу популярність здебільшого серед війсковослужбовців та мешканців прилеглих до клубного стадіону районів Києва. Перші організовані групи вболівальників, пов'язані з клубом, почали формуватися на прикінці 80-х - початку 90-х рр., проте на той час були малочисельними.
Фани ЦСКА у 90-х роках.
Наприкінці 1990-х - початку 2000-х ЦСКА мав період стрімкого розвиту - яскраво виступав у Вищій лізі чемпіонату, двічі виходив до фіналу Кубку України та грав у єврокубках, що дало поштовх до зростання відвідуваності матчів та популярності серед шанувальників футболу, і географчне та кількістне коло вболівальників столичного клубу значно розширилось.
У 2001 року Міністерство оборони уклало договір про співпрацю з Київською міською державною адміністрацією. Згідно договору ЦСКА мав стати новим "суперклубом", отримавши чимале фінансування з муніципального бюджету. Проте, сталося дещо інше.
У лютому 2002 року, по закінченні першого кола Вищої ліги чемпіонату, яке ЦСКА завершив на 9-й сходинці, за ініциативою тодішнього мера Олександра Омельченка - фактично нового власника клубу, ЦСКА було реорганізовано та перейменовано в ФК «Арсенал». Одночасно з цим, представники з колишнього керівництва армійського клубу створили окрему структуру з автентичною назвою на базі команди дублерів ЦСКА-2, яка виступала у Першій лізі чемпіонату.
Перейменування зустріло принциповий протест з боку фанатів армійського клубу, які прийняли рішення залишатися вірними клубу з традиційними назвою та емблемою, проголосивши своє принципове неприйняття "штучно створеного" ФК "Арсенал" та продовжили підтримувати клуб з автентичною назвою, який опинився у нижчій лізі, а будь-які спроби організації фанатських об'єднань навколо "Арсеналу" в ультрас-середовищі були проголошені "поза законом".
На початку 2000-х, знову сформований у першій лізі ЦСКА потрапив під хвилю інформаційної та господарсько-правової атаки з боку господарів новоствореного "Арсеналу". Слідом за місцем у Вищій лізі Чемпіонату, ЦСКА втратив право виступати на домашньому стадіоні.
Фани ЦСКА підпалили та вщент розірвали прапор "Арсеналу".
В умовах обмежених фінансових можливостей армійський клуб так і не зміг знайти для себе постійної домашньої арени, проводячи свої домашні поєдинки то на полях заміської тренувальної бази ФК «Динамо» в Конча-Заспі, то в селищі Щасливе, то на стадіоні в смт. Бородянка - що в 67 км від Києва. Нажаль, за таких умов ЦСКА втратив значну аудиторію постійних відвідувачів своїх домашніх матчів. Проте, найбільш активні шанувальники команди та фанати, попри все залишалися вірними клубу з рідною назвою, докладаючи чималих зусиль для відвудування як домашніх матчів, які ЦСКА був змушений проводити за межами Києва, так і організовуючи підтримку на виїзних іграх. Навіть в останні роки існування професійного клубу, на виїзні матчі у другій лізі Чемпіонату України, фанати регулярно організовували масові поїздки по 100-200 чоловік.
Фанати київського ЦСКА.
Після розформування клубу у 2009 році, вболівальники ЦСКА організували боротьбу за відродження клубу. Мітинги і демонстрації збирали сотні шанувальників армійського клубу. У лютому 2011 р. більше 7000 уболівальників команди підписали звернення до Президента та Міноборони. Найбільш масові маніфестаціїї вболівальників відбувались у 2010 та 2013 рр.
Маніфестації фанів ЦСКА у Києві.
Фан-рух армійців не лишався байдужим до спроб відроження команди, відзначившись відвідинами пристойною кількістю аматорських змагань за участю ЦСКА, які відбувались у Чемпіонаті Християнської Ліги (2013 р.) та на Кубку Макарова (2015 р.).
Підтримка ЦСКА в аматорських змаганнях.
У 2021 році клуб ЦСКА було реорганізовано зусиллями групи приватних інвесторів, проведено формування команди для участі в організованих змаганнях. Також до відродження клубу долучилися ветерани, які грали у складі колишнього професійного клубу у другій лізі. Керівництво відтвореного клубу оголосило про самі високі цілі, мета - повернення ЦСКА до професійного статусу, а вболівальники оримали довгоочікувану можливість знову об'єднатися навколо улюбленої команди, організовуючі гучну підтримку та перфоманси на стадіонах.
Фан-сектор ЦСКА на матчі-відкритті Чемпіонату КСРФФ, стадіон ЦСКА, 2021 р.
Сьогодні наші вболівальники приймають активну участь в процесах діяльності клубу, надаючи як фінансову, так і організаційну підтримку, та є невід'ємною частиною великої футбольної родини ЦСКА Київ!
Фан-сектор київського ЦСКА на матчі Першості КСРФФ, 2021 р.