ЦСКА - СК "Прогрес" (Крюківщина) 1:0

03 Липня 2021

ЦСКА здобуває чергову перемогу в Чемпіонаті КСРФФ!

ЦСКА - Прогрес

3 Липня ЦСКА Київ провів свою 7-му гру в чемпіонаті КСРФФ, суперником армійців була команда Прогрес з Крюківщини. Загалом гра видалась дуже цікавою, велика кількість боротьби та моментів для обох команд. Гра почалась за 10-ти хвилинної переваги Прогреса, проте ЦСКА з 10-ї хвилини перехопили ініціативу та почали більше контролювати гру, та майже з першої своєї атаки армійці забили, на 13-й хвилині, після тривалого розіграшу мяча, переведення на правий фланг, де Ігор Зосімець подав на дальню стійку, та Микита Іванов забив головую з відскоком від землі замкнувши цю передачу, мяч потрапив в дальній кут.

Другий тайм пройшов під невеликою перевагою киян, треба відмітити, що вже вкотру гру арбітри ігнорують порушення супротивників ЦСКА та не назнаючать 11-ти метрові штрафні, так і в цій грі, принаймі ще 3 карних штрафних могли пробивати армійці. Кінець гри запам‘ятався хорошими контрвипадами та ще декількома гольовими моментами, які не потрапили у ціль. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь ЦСКА.