"Стара Боярка" - ЦСКА 0:2

16 Жовтня 2021

ЦСКА здобув перемогу в Боярці та піднявся на 3 сходинку турнирної таблиці КСРФФ.

16-го жовтня наша команда на виїзді, вже черговий раз відвідала стадіон «Зеніт» у м. Боярка. Суперником армійців був досвідчений коллектив з цього міста. «Стара Боярка» показала досить сильний характер та не уступала жодного єдиноборства. Проте клас все ж давався в знаки. Червоно-чорні почали з контролю м‘яча, проте круглий досить довго оброблявся гравцями, що впливало на темп гри. До середини першого тайму армійці мали 3 нагоди проте не змогли трапити якісно у ворота.

На 37-й хвилині роль лідера взяв Іван Подшивалов, який прийняв м‘яч та з метрів 23-х поклав шкіряного у самісінький кут, під дальню штангу, 1:0.

Гра набула монотонного та десь в‘ялого характеру, дуже рідко господарі вибігали в контратаку. Додав яскравих кольрів лише забитий на 73-й хвилині гол, відзначився Олексій Шульга, після пострілу Закка Біллала, 2:0. Стара Боярка мала декілька небеспечних моментів на прикінці гри, проте не реалізували іх. Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь киян.