29 Травень 2021

В 3-му турі КСРФФ ЦСКА поступився ФК Вишня.

ФК Вишня Вишневе - ЦСКА

Вишневе ЦСКА

В 3-му турі КСРФФ ЦСКА зустрівся з зіграним та досвідченним коллективом з Вишневого ФК Вишня. В першому таймі гра була достатньо рівна, з невеликою перевагою ФК Вишні, ЦСКА досить непогано робили контрвипади, та не вистачило останнього пасу. Та все ж в першому таймі невелика перевага зіграла своє, ФК Вишня забила перший гол. В другому таймі ініціативу Армійці взяли на себе, та створювали багато моментів, гра виглядала, як Гойдалка, при досить хороших гольових мементах - армійці мали 5 моментів, та ні один момент не досяг цілі, і як зазвичай включається правило «Не забиваєшь ти - забивають тобі».

Фінальни свисток зафіксував рахунок 3:0. Хочемо відмітити суддівство, яке було майже найкращим і самим кваліфікаваним, в дійсно спірних на перший погляд моментах, судья виносив справедливі рішення без суб‘єктивних вподобань в одну чи іншу сторону. Також дякуємо за організацію матчу Керівництву КСРФФ, керівництву стадіона, Оператору та комментатору за онлайн трансляцію. Рівень організації, менеджмента та Команд супротивників - високий, ЦСКА залишається знайти свою гру та нарешті почати забивати.