ЦСКА - ФК "Вишневе" 0:2

21 Серпня 2021

Армійці поступилися у дебютному матчі першості 1-ї ліги КСРФФ.

ЦСКА - ФК Вишневе

21 Серпня ЦСКА приймав команду з Вишневого, матч був досить цікавий. У матчі на стадіоні «Темп» армійці задіяли одразу 11 нових гравців, в цілому показавши досить якісний футбол - проте ЦСКА не змогли забити. Перший тайм закінчився 0:0 зі значною перевагою армійців в контролі м‘яча та у створенні небезпеки у воріт суперника. Другий тайм мав більш рівну гру, проте основним героєм матчу виявився рефері, який майже кожен момент розвертав в бік воріт армійців, та роздав нашій команді 2 червоні та багато жовтих карток.

Після чергового штрафного на прикінці матчу (90 хв.), ФК "Вишневе" забили гол, та вже за 3 хвилини змогли спіймати армійців вдруге, на контратаці.  Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей 0:2.