Як стати футболістом ЦСКА Київ?

Приєднуйтесь до команди!

Футбольний клуб ЦСКА Київ безперервно шукає талановитих гравців, які можуть стати частиною команди. Якщо ви вмієте грати в футбол та хочете стати гравцем ЦСКА Київ - мерщій заповнюйте анкету та очікуйте запрошення на перегляд. Не впустіть свій шанс стати футболістом амбітного столичного клубу!

Наша мета – відродити відомий клуб, який гратиме на найвищому рівні українського футболу! Ми відроджуємо традиції підготовки талановитих спортсменів, які матимуть реальний шанс отримати квиток у професійний футбол та можливість будувати кар’єру в рідному місті.

Які вимоги до кандидатів?

Якщо ви займалися футболом, сертифікат про закінчення спортивної школи або отримання рекомендації від тренера можуть стати важливим фактором у прийнятті рішення щодо вашого запрошення до команди. Разом з тим, ваші фізична форма та ігрова практика - є визначальними складовими успіху у футболі.

Чи є винятки?

Ми розуміємо, що життя буває непередбачуваним. Трапляється, що тривала реабілітація в наслідок травмування, необхідність зміни місця проживання чи непорозуміння з родиною можуть вплинути на процеси побудови футбольної кар'єри. Але якщо попри все, стати футболістом - це мрія вашого життя - пам'ятайте, що ваша доля в ваших руках (та ногах)! Якщо ви маєте талант - то ви маєте й шанс довести, що можете бути футболістом! Навіть, якщо у вас трапилися прогалини в здобутті футбольної підготовки, ви можете спробувати компенсувати це наполегливістю, відданістю справі та цілеспрямованістю.

Як заповнити анкету?

Приходьте на перегляд та продемонструйте ваші ігрові якості тренерам нашого клубу - можливість реалізації вашої мрії залежить саме від вас!

Ставайте футболістом ЦСКА Київ!