ФК "Білокняжич" (Іванковичі) - ЦСКА 2:7

13 June 2021

Армійці почали забивати та здобули першу перемогу в Чемпіонаті КСРФФ!

Виїздний матч 5-го туру КСРФФ ЦСКА Київ провів на виїзді в Іванковичах, з місцевим футбольним клубом Білокняжич. Сама гра по структурі та манері гри не відрізнялась від попередніх матчів з ФК Вишня, Гостинний Двір та Динамо Вишневе, окрім однієї різниці - нарешті Армійці почали забивати. Створивши декілька гольових моментів біля воріт опонентів в середині першого тайму - ЦСКА забив, Харченко Віталій скористався передачею Олександра Борискова та відкрив такий жаданий лік голів для Армійців. В тому ж першому таймі Харченко подвоїв рахунок, та ще під завісу першого тайму на розрізну передачу відгукнувся Олександр Олешко, та поцілив в далній кут від воротаря, 3:0. В другому таймі червоно-чорні створили ще безліч моментів, які і реалізували, Харченко оформив хет-рик, забивали ще Борисков Олександр, та Іванов Микита відзначився дублем. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:7 на користь ЦСКА Київ. Вітаємо Армійців та корпус вболівальників з такою жаданою перемогою. Також хочеться відзначити повернення талановитого півзахисника Крігера Сергія після майже 5-ти річної перерви в великому футболі та привітати у вдалому дебюті за ЦСКА Київ.