CSKA Kyiv
CSKA Kyiv

Junior academy

Футбольна академія ЦСКА Київ

Ще за часів УРСР, у 60-х роках минулого століття, на базі спорткомплексу столичного Спортивного Клубу Української Армії, який було побудовано біля стадіону на Повітрофлотському проспекті, у структурі київського СКА була започаткована професійна спортивна школа, де виховувалися діти та юнаки різних вікових груп, готувалися майбутні професіонали з багатьох олімпійських видів спорту. Окрім футболу, спортшкола СКА була добре відома підготовкою спортсменів з фехтування, боксу, баскетболу, гандболу та водного поло.

За свою історію дитячо-юнацька школа столичних армійців виховала кілька поколінь успішних та відомих спортсменів, багато з яких продовжили кар’єру у професійному футболі та інших видах спорту.

На початку 90-х рр.., після розпаду Радянського Союзу та здобувши статус центрального армійського клубу України, ЦСКА переживав скрутні часи реформації, поступово скорочуючи присутність у професійному спорті. В середині 90-х Центральний Спортивний Клуб Збройних Сил України був реорганізований, а футбольна команда була виділена в окрему приватну структуру - Футбольний клуб «ЦСКА Київ», разом з тим футбольна школа ЦСК ЗСУ була переведена до складу футбольного клубу.

академіяакадеміяакадемія

У 2002 році, у зв’язку зі створенням футбольного клубу «Аресенал-Київ», київський ЦСКА було реорганізовано та поділено на дві окремі структури. Разом з командою та місцем у Вищій лізі УПЛ, клубна школа відійшла до структури правонаступника – ФК «Арсенал», ЦСКА отримав місце у 1-й лізі. Проте у сфері дитячого футболу між двома клубами співпраця продовжувалася.

До 2014 р. в структурі футбольної академії у вікових групах F–B (від U-6 до U-15) працювала окрема секція, яка мала спільну назву «ЦСКА-Арсенал», а також існували окремі команди – під назвою «Ареснал Київ», а також з історично-автентичною назвою ЦСКА. Після розформування ЦСКА у 2009 році, а згодом «Арсеналу» – у 2014, футбольна академія припинила своє існування.

ДЮСШ U-12

Ми маємо за мету відродити відому київську футбольну школу, яка виховала не одне покоління відомих професійних гравців. Відновлення дитячо-юнацької академії в структурі нашого клубу є одним з пріоритетних завдань серед планів з відродження та розвитку славетного армійського клубу. Ми хочемо відродити традиції виховання справжніх професіоналів, мати власних вихованців, які підсилюватимуть нашу головну команду.

Київський ЦСКА існує та крокує вперед! Ми маємо професійну команду людей, що розуміються на сучасних методиках підготовки, та формуємо фаховий тренерський штаб для роботи з дітьми, розраховуємо що вже скоро зможемо оголосити про довгоочікуваний набір до клубної академії.

Якщо ви мрієте, щоб ваша дитина займалася футболом, була здоровою, успішною та впевненою в собі, була вмотивована та отримала реальну можливість крокувати в дорослий футбол в структурі рідного клубу, не пропустіть шанс потрапити до футбольної академії добре відомого в Україні, одного з найстаріших та титулованих футбольних клубів Києва. Ми будемо раді кожній дитині, яка прагне навчатися грати у футбол або підвищувати свій рівень підготовки.

Кар'єра у великому футболі

потрапити на перегляд

Наразі ми відновили роботу зі старшою віковою групою, діє постійний відбір гравців до нашої футбольної команди, яка приймає участь в офіційних футбольних змаганнях серед дорослих.

Learn more