ЦСКА - СК "Прогрес-2" (Крюківщина) 5:0

19 Червня 2021

Армійці здобули перемогу в черговому матчі Чемпіонату КРСФФ

ЦСКА

В 6-му турі чемпіонату КСРФФ, ЦСКА Київ в смт. Гостомелі приймали команду Прогрес-2 з Крюківщини. Матч для Армійців почався дуже активно та з великою кількістю гольових моментів. Лік голів в матчі та другий в чемпіонаті забив капітан команди Олександр Олешко, ефектно сильним ударом пробивши в дальній кут «майже дев‘ятка». Подвоїв перевагу ще в першому таймі дуже активний, та на погляд вболівальників кращий гравець цього матчу, Микита Іванов, вийшовши на побачення сам на сам, підсікнув м‘яч над воротарем.

В другому таймі відзначився Максим Борисевич, швидко вибігши з центра поля та відгукнувшись на передачу, вийшом сам на сам, та переграв воротаря - 3:0. Хочется відмітити надійну гру Гравців оборони та воротарів нашої команди, які не дали створити гол супернику.Далі була ще безліч нагод, яку створювали Роман Лопатін, Андрій Дьяченко, Іванов Микита, Максим Яловий, останній і відзначився дублем досить досвідченно відгукнувшись на передачі з флангу, та в один з простріліа на швидкості замкнув передачу. Той же Максим Яловий, в кінцівці матчу переграв декілька оборонців, та майже сам собі створив побачення з воротарем, яке і реалізував на досвіді, перекинувши мяч під дальну стійку - 5:0. Фінальний свисток зафіксував перемогу Армійців.