ЦСКА Київ
ЦСКА Київ

Як допомогти

Відродимо ЦСКА разом!

Закликаємо всіх, хто має можливість, надати допомогу у відродженні футбольної команди ЦСКА Київ!

Просимо Вас розглянути можливість надання підтримки нашій команді як у фінансовій, так і у будь-який інший можливій формі, зокрема:

- надання спортивних об'єктів для проведення домашніх матчів футбольної команди в змаганнях, проведення тренувань;

- надання спортивної екіпіровки для футболістів нашої команди;

- надання інформаційного супроводу;

- будь-якої іншої дієвої допомоги.

 

Шановні меценати, представники бізнесу!

Розглядаючи можливість фінансування або інвестування у спорт, просимо звернути увагу на наше звернення. ЦСКА Київ - це великий спортивний бренд. Футбольна команда ЦСКА - це історична спадщина, вагомі спортивні досягнення та активна підтримка вболівальників. Ваша допомога в будь-якій формі чи обсязі, актуальна для нашого клубу як ніколи!

 

Шановні політики, представники органів влади!

На сьогоднішній день спорт в Україні як ніколи вимагає підтримки на державному рівні. Відродження ЦСКА - це можливість відродити участь Держави у реалізації політики розвитку спорту, популяризації здорового способу життя, формування позитивного іміджу міста Києва, України та її Збройних Сил.

 

Шановні представники футбольних колективів!

Запрошуємо вас об'єднати зусилля з нашою організацією в боротьбі за високі спортивні досягнення та спільного розвитку наших колективів! Ми відкриті до діалогу та якісної співпраці, разом ми досягнемо більшого!

 

Шановні представники ЗМІ!

Сьогодні настав непростий час для всіх нас - ініціативної групи, уболівальників команди, ветеранів клубу, всіх, кому не байдужа доля нашої команди. Просимо вас посприяти у висвітленні сучасного стану справ футбольного клубу ЦСКА (Київ), ініціативах його відродження. Для нас дуже важливо привернути увагу до існуючої проблеми, достукатися до сердець меценатів, потенційних інвесторів. Ваша увага та сіпвпраця у медіа-просторі, дуже важлива для нас!

 

Закликаємо всіх, хто має будь-яку можливість, надати допомогу та об'єднати зусилля заради відродження славетного клубу!

...

Зворотній зв'язок