"Альтіс" (Копилів) – ЦСКА 2:2

18 Вересня 2021

У п'ятому турі першості КСРФФ армійці втратили очки з непоступливим «Альтісом».

Армійці, яких вважають одними з головних претендентів на медалі, втратили очки з непоступливим «Альтісом». Хоча підопічні Руслана Періжка вели майже весь ігровий час другого тайму  в рахунку, втримати свою перевагу їм не судилося. За десять хвилин до завершення матчу настирливий Сергій Муха відновив рівновагу – 2:2.

Тепер для ЦСКА лише перемога над «молодіжкою» «Чайки» в наступному турі залишить шанси на перше місце в лізі.

Альтіс: Зуєв, Гноєвський, С.Горбецький,  Кос,  С.Муха, О.Муха (О.Горбецький,46), Бурдейний (Горовенко,80), Школьников (Бірюк,60), Фроленок, Рудобаба, Швець (Сидоров,46). Тренер С.Шугайло

ЦСКА: Голубей, Дяченко (Бойко,79), А.Харченко (Іващенко,71), Олешко, Подшивалов (Скуратов,75), Скоряк (Маньковський,71), Марченко (Борисков,60), Паламарчук (Стародубов,46), Гурін, Шульга, Трофименко. Тренер Р.Періжок

Голи: Д.Фроленок (31), С.Муха (80) – І.Подшивалов (25), О.Шульга (32).