Рекордна перемога сезону: Зміна - ЦСКА - 0:7

21 Жовтня 2023

У суботу, 21 жовтня, ЦСКА зустрічався з командою "Зміна".

Зміна - ЦСКА

У перенесеному матчі 1-го туру чемпіонату, столичні армійці впевнено поклали на лопатки свого суперника з Оболоні, причому доля матчу фактично вирішилася ще у перші 15 хвилин першого тайму. Вже на 5 хвилині рахунок у матчі відкрив Дьяченко. За п'ять хвилин, після подачі з кутового, Багінський подвоїв перевагу армійців. Пройшло ще 3 хвилини і Соколянський реалізував зароблений у карному майданчику оболонців пенальті - 0:3! Але на цьому ЦСКА не спинився, забивши ще 4 м'ячі - Зубков та Дьяченко оформили на свій рахунок по дублю, а довершив гольову феєрію Помазанов.

Це друга перемога з великим рахунком, яку здобула команда під керівництвом Назара Казмірука в поточному сезоні та найбільш результативна - минулого разу ЦСКА перемагав "Поділ" з рахунком 6:0.

Голи у складі ЦСКА: Дьяченко (5‘, 40‘), Багінський (10‘), Соколянський (13‘), Зубков (32‘, 43‘), Помазанов (52‘).