ДЮСШ-14 - ЦСКА 5:3

16 October 2021

Армійці поступилися ДЮСШ-14 в Першості Києва.

16 жовтня армійці грали другу гру за день, та майже без змін у складі. В знаки давалась втома футболістів, та не вистачило резервів для замін. Швидко пропущені 2 голи на початку гри були прохолодним душом і армійці провели гарну кінцівку першого тайму та відігрались: спочатку Юрій Печьонкін обіграв трьох захисників та пробив у правий кут, а потім гарнй гол забив Віталій Харченко з куту штрафної поцілив сильно у дальню дев‘ятку.

На початку другого тайму армійці вийшли вперед, головою з кутового забив Ідрес Саід, 3:2. Проте сил на другу половину матчу не залишилось і арміці після двох травм були послаблені і отримали три м‘ячі у свої ворота. Фінальний свисток зафіксував 5:3 на користь господарів.